Wynik testu obciążenia glukozą i PCOS

Witam mam 26 lat od kilku lat lecze się na PCOS moja babcia leczyła się na cukrzyce i z tego powodu lekarz poradzil mi zrobić glukozę po obciazeniiu ( 75 g) moje wyniki to glukoza na czczo -92 glukoza po 2 h - 86 zastanawia mnie tak niski poziom po obciążeniu czy to może być insulinoodpornosc? a jeżeli tak to jak to się leczy

Witam,

wyniki najlepiej, aby zinterpretował lekarz.
Mnie bardziej martwi poziom na czczo. Jest Pani młodą kobietą, a poziom jest w normie, ale raczej w tych wyższych.

Dieta jest konieczna, aby poprawić wyniki badań, stan zdrowia, płodność, a także uchronić się przed cukrzycą.

Pozdrawiam
EC