Wynik testu obciążenia glukozą w 26-tygodniu ciąży do analizy

Witam, jestem w 26 tyg. ciąży. Dziś zrobiłam badanie krzywej cukrowej.Wynik: glukoza na czczo: 73mg/dl przy normie 70-100. Glukoza po 1 godz. po podaniu 75 g glukozy - 149,4 mg/dl Glukoza na 2 godz. po podaniu 75 g glukozy - 152,2 mg/dl. Czy wynik jest prawidłowy? Czy możliwe by glukoza po 2 godz. była wyższa niż po 1 godz?? 75g glukozy miałam rozpuszczone w 200 ml wody. Czy taka ilość jest wystarczająca? Czy powinno być więcej wody( 250-300 ml)?

Piotr Pilarski

Wynik jest na granicy normy która wynosi 153mg/dl w 2 h.

Pozdrawiam.