Wynik testu PAPP-A w 12 tygodniu ciąży a rozwój płodu

Witam, proszę o pomoc w interpretacji testu pappa. Wyniki USG 12 tydz ciąży FHR 160, CRL 60,4, NT 1,5, kość nosowa obecna. Ryzyko 21: 1:4115, 18: 1:5990 13: 1>20000 Wyniki testu pappa : HCG 91,16 IU/l, PAPP-A 4,71 IU/l (nie mam obliczonej statystyki, czy wartości MoM). Jestem trochę skołowana. USG prenatalne robiłam u innego ginekologa, i teraz nie wiem, czy mój lekarz prowadzący będzie w stanie je zinterpretować. Sama nic nie wiem z tych wyników. Proszę o pomoc

Piotr Pilarski

Wyniki muszą być wpisane do programu który obliczy prawdopodobieństwo wystąpienia najczęstszych trisomii. Proszę zgłosić się do swojego ginekologa.

Pozdrawiam.