Wynik testu PAPP-A w 12 tygodniu ciąży a rozwój płodu
Witam, proszę o pomoc w interpretacji testu pappa. Wyniki USG 12 tydz ciąży FHR 160, CRL 60,4, NT 1,5, kość nosowa obecna. Ryzyko 21: 1:4115, 18: 1:5990 13: 1>20000 Wyniki testu pappa : HCG 91,16 IU/l, PAPP-A 4,71 IU/l (nie mam obliczonej statystyki, czy wartości MoM). Jestem trochę skołowana. USG prenatalne robiłam u innego ginekologa, i teraz nie wiem, czy mój lekarz prowadzący będzie w stanie je zinterpretować. Sama nic nie wiem z tych wyników. Proszę o pomoc

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Wyniki muszą być wpisane do programu który obliczy prawdopodobieństwo wystąpienia najczęstszych trisomii. Proszę zgłosić się do swojego ginekologa.
Pozdrawiam.