Wynik testu potrójnego a wskazania do wykonania amniopunkcji

Czy wynik testu potrójnego dla pacjentki w wieku 27 lat , waga 66 kg, wiek ciąży 17,4,rasa biała , niepaląca,bez cukrzycy,ciąża pojedyncza,brak chorób gen.w rodzinach może niepokoić i należałoby wykonać amniopunkcję ? WYNIKI TO : AFP - 25 , 0 - 0,633 MOM Hcg - 38,0 - 1,932 MOM uE3 - 11,00 - 0,740 MOM. MIESZKAM Z DALEKA OD MIASTA A SPECJALISTA Z TEJ DZIEDZINY JEST NIEDOSTĘPNY.Bardzo prosę o poradę Justyna

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety musi udać się Pani do lekarza. Jeśli nie do specjalisty tej dziedziny to chociaż do lekarza rodzinnego. Aby dokładnie określić należy przeprowadzić dokładny wywiad lekarski.