Wynik testu ROMA po menopauzie

test ROMA, interpretacja wyniku , kobieta lat 68 po menopauzie Wynika CA-125 - 18,4 Uml; HE4-białko - 90,13 pmol/l Test ROMA po menopauzie 21,8% Prosze o interpretację wyników.

Lek. Tomasz Budlewski

Test ROMA po menopauzie uznaje się iż niskie ryzyko występuje przy wartościach poniżej 25,3%. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, celem odpowiedniego dalszego postępowania.