Wynik testu URS 10 a pieczenie narządów płciowych

zrobilam testurs10 i wynik mi wyszedl taki; urobilinogen-kolor bezowy,ciala ketonowe-ciemno szary na pasku pozostale dobrze.pozatym mam pieczenie na narzadach kobiecych i bardzo zaczerwieniony caly dol.ginekolog dal mi tableki na grzybice ale to chyba nie to i czopki i gynalgin ale tez nie przeszlo.kupilam lactacyd intimed kapsulki dopochwowe tez nie i podmywam sie kwasem bornym.co mam zrobic czy znowu isc do ginekologa i zrobic cytologie czy teraz moge,dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest wykonanie posiewu. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.