Wynik testu western blood a borelioza

bolerioza-mialem ją czy nadal mam nie wiem co to jest na badaniu napisali mi żeby powtórzyć za 4 -6 tygodni bo wyszło vise z punktacją 5 i nie wyklucza mnie to z obserwacji badanie bylo western blood IGg p100- 5 punktów vise -5 punktów p58 -4 punktów p41- 1 punktów p39- 5 punktów OspA- 5 punktów Jeden z OspC- 5 punktów Jeden z p18-5 punktów żeby wyszła bolerioza musiał bym mieć co najmniej 7 punktów w innych nie mam nic ani jednego 0 wiec nie pisałem ich proszę o pomoc

Witam serdecznie. Niestety nie zawsze da się precyzyjnie stwierdzić czy wykluczyć chorobę. Stąd też kazano powtórzyć wynik. Proszę zapoznać się z artykułem, który może trochę prościej niż czasami mówią lekarze tłumaczy cały test western blot.
http://www.borelioza.vegie.pl/wbr.html