Wynik testu Western-Blot oraz bóle głowy, karku i suche oczy

Właśnie odebrałam wynik testu Western-Blot (S27) suma punktów 9.Mam bóle głowy i karku oraz rąk i kolan.Co mam robic dalej? wysychają i bolą oczy oraz wysycha ślina. Bardzo żle się czuję.Proszę o pomoc.

Proszę udać się do lekarza ch.zakaźnych on dokładnie przeanalizuje pani sytuację i dobierze ewentualnie odpowiednie leczenie.

Pozdrawiam serdecznie