Wynik testuneutralizacji HBs dodatni

Dzien Dobry. mam jedno male pytanie. przy oddawaniu krwi do RCKiK i wykryto u mnie HBV DNA wynik badania HBsAg dodatni CO ratio 2564,69(wartosc)=1 wynik+) wynik testuneutralizacji HBs dodatni. to wszystko podkreslone na czerwono. wizyte lekarza mam dopiero 26 listopada a bardzo chcialabym dowiedzie sie czy grozny jest ten wirus czy duzo tego mam.

Wszystkie te parametry świadczą o zakażeniu wirusem zapalenia wątroby typu B. Należałoby sprawdzić czy zakażenie jest aktywne, czy uśpione, czyli wykonać badania parametrów wątrobowych. Bardzo dobrze, że dowiedziała się Pani o zakażeniu, bo będzie możliwa konkretna pomoc. Do lekarza zakaźnika lub hepatologa zgłosiłbym się jednak znacznie wcześniej niż pod koniec listopada.