Wynik THQ w 31 tygodniu ciąży

WItam, wedlug ostatniej miesiaczki jestem w 31 6 tygodniu ciazy. Dzis mialam ostatnie Usg i wartosc THQ jest ponizej normy 6.95 7.09 ( dwa pomiary. 28 4 inne wymiary w normie waga; 1572 ginekolog prowadzacy powiedzial ze wartosc jest ponizej normy i, ze,, bedziemy obserwowac" ale kolejna wizyta dopiero za 4 tyg.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,prosze stosowac sie do zaleceń lekarza, w tej sytuacji taka postawa jest rekomendowana. Pozdrawiam