Wynik TK 34-letniej osoby do analizy
Witam, czy mógłbym poprosić o ogólna interpretację wyniku TK: NA poziomie L4/L5 uwypuklenie materiał tarczy międzykręgowej 4mm usiskające worek oponowy pośrodkowo i obubocznie. Wymiar strzałkowy kanału kręgowego 7mm. Na poziomie L5/S1 uwypuklenie materiały krążka międzykręgowego nieco mniejsze niż powyżej, wymiar strzałkowy kanału kręgowego 9mm.Worek oponowy jedynie dyskretnie uciśnięty.

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Wykazano dwie przepukliny krązków miedzykręgowych, które moga u pana powodowac bóle pleców z promieniowaniem do kończyn, prosze wynik skonsultowac z ortopedą, który zaleci odpwiednie postępowanie.
Pozdrawiam