Wynik TK 4,5 miesiące po embolizacji pękniętego tętniaka

Jestem 4,5 miesiace po embolizacji peknietego tetniaka tetnicy łaczcej przedniej,Tomografia komputerowa 2 dni temu wynik.Porencefalia zewnetrzna na podstawie płata czołowego prawego o wymiarach 16/29/11 mm.Struktury srodkowe mózgu nie sa przemieszczone.Układ komorowy oraz przestrzenie plynowe na sklepitosci mózgu i mózdzku w normie. Zmiany zapalne w sitowiu ,zatoce czołowej.Cechy otitis chr bil.Chce wrócic do pracy czy moge juz ,czy ten tetniak jest juz wyleczony.Jestem hutnikiem szkła z zawodu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza neurologa. Po badaniu i przeanalizowaniu powyższego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.