Wynik TK angio głowy i podejrzenie tętniaka u 26-latki

Witam, po mojej długiej walce o dobre samopoczucie .. prawie się udało.. no właśnie prawie bo.. mój neurolog kazał zrobić TK angio głowy i wyszło że, przytaczam : "naddatek cienia na tylnej ścianie t szyjnej wewn P w odcinku C3 - podejrzenie tętniak w oceny angiografii. Poza tym naczynia odcinki oraz gałęzie t szyjnych wspólnych oraz kręgowych o prawidłowym świetle i przebiegu. Uwidocznione naczynia i zatoki żylne - prawidłowe" Czy może ktoś z Lek neurologów ocenić czy mam się bać? :)

Tak jak zalecił radiolog trzeba sprawę wyjaśnić.
I wówczas lekarz podejmie stosowne decyzje co do postępowania leczniczego.
Nie mogę przy takim opisie badania poradzić odroczenia decyzji.To bardzo ważne również dla Pani dalszego funkcjonowania.Może się okazać ,ze nie jest to tętniak bo i tak się zdarza lub badanie potwierdzi jego obecność
Wiec diagnostyka winna być przeprowadzona.

Pozdrawiam