Wynik TK głowy 22-letniej kobiety do analizy

Wynik TK glowy kobieta 22 lata - poza cechami bardzo dyskretnego zaniku korowego mozgowia pod sklepieniem i poczatkow korowego zaniku mozdzku prawidlowy obraz mozgowia i wewnatrzczaszkowych przestrzeni plynowych; - badanie w oknie kostnym wykazalo niewielkie polipowate struktury w obrebie obu zatok szczekowych a takze sitowia; - hypoplazja lewej zatoki czołowej . Czy to jest cos groznego ? Da sie to leczyc ? Bylam u dwoch lekarzy. I kazdy stwierdzil co innego. Prosze o jakas opinie.

Witam serdecznie,

Wynik badania TK należy ocenić wraz z badaniem fizykalnym oraz objawami klinicznymi. Wówczas lekarz neurolog, może postawić rozpoznanie.
Wskazana jest konsultacja z neurologiem.
Jeśli była Pani u dwóch neurologów i opinie są różne, to może skorzysta Pani z konsultacji trzeciego neurologa.

Pozdrawiam.