Wynik TK głowy 75-latki

Witam Proszę o int. tk głowy. Kobieta lat. 75. Powodem tk było powiększające się znamię pod okiem z lewej strony głowy. W obrębie jąder podstawy oraz istoty białej okołokomorowej i podkorowe półkul mózgu widoczne rozpro ogniska hipodensyjne śr. do 1,2 cm Śladowe pasmo zakontrastowania w topografii lewej t. kręgowej. Poza tym struktury mózgowia bez uchwytnych zmian radiologicznych. Hipoplazja zatok czołowych. Pogrubienie 1,6 x 0,8 cm zwnetrz. blaszki kostnej łuski kości potyl. po stronie lewej.

Wynik TK głowy Kobiety 77 lat:
W obrębie jąder podstawy oraz istoty białej okołokomorowej i podkorowe półkul mózgu widoczne rozpro ogniska hipodensyjne śr. do 1,2 cm Śladowe pasmo zakontrastowania w topografii lewej t. kręgowej. Poza tym struktury mózgowia bez uchwytnych zmian radiologicznych. Hipoplazja zatok czołowych. Pogrubienie 1,6 x 0,8 cm zwnetrz. blaszki kostnej łuski kości potyl. po stronie lewej.
Ważna interpretacja kliniczna, pełna konsultacja Neurologiczna.
Jakie dolegliwości? Jakie objawy neurologiczne ? obciążenia?
Znamię pod okiem DO KONSULTACJI U DERMATOLOGA