Wynik TK głowy po urazie i wstrząsie mózgu w wyniku wypadku samochodowego

Prosze o interpretacje wyniku TK głowy: "pojedyncze zwapnienie 5 mm w lewym płacie ciemięczkowym. Podejrzenie dyskretnej blizny pourazowej w lewym biegunie czołowym. OUN- prawidłowy. Objawy przewlekłego zapalenia zatok obocznych nosa i komórek sitowych" Jestem po urazie w tył głowy, wstrzasie mozgu i wypadku samochodowym - wszystko sprzed kilku lat. Nigdy nie było TK głowy wykonywanej wczesnie, Badanie robilem prywatnie. Czy powinienem sie zglosic do jakiegos specjalisty?

świeżych zmian pourazowych nie ma,w razie pytań zawsze może Pan się wybrać do neurologa
co do zmian zapalnych w zatokach-proszę się udać do laryngologa