Wynik TK głowy z kontrastem u 39-latki

Witam Odebrałam wynik TK głowy z kontrastem Wykonane badanie skanerowe bez i po podaniu 50 ml lomeronu 350 i.v. nie wykazało cech krwawienia śródczaszkowego,ani uchwytnych zmian ogniskowych w zakresie zobrazowanych struktur mózgowia.Układ komorowy nieprzemieszczony,nieco szerszy i nieco asymetryczny odp.do zaników podkorowych.Przewody słuchowe wewnętrzne symetryczne bez cech destrukcji kostnej.Czy ten wynik jest dobry?

Witam serdecznie,

Zaniki podkorowe są to zmiany, które zazwyczaj pojawiają się z wiekiem mających różne podłoże. Pozostała część opisu jest prawidłowa. Powinna Pani udać się na wizytę do lekarza neurologa, który na podstawie TK oraz badanie neurologicznego oraz wywiadu postawi rozpoznanie. Nie można stwierdzić jednoznacznie co Pani dolega tylko i wyłącznie na podstawie wyniku badania TK.

Pozdrawiam serdecznie.