Wynik TK jamy brzusznej i zmiana hypodensyjna
TK jamy brzusznej co oznacza w segm 5 hypodensyjne ognisko o morfologii torbieli 12 mm początkowy odcinek pnia trzewnego modelowany przez więzadło łukowate pośrodkowe przepony. Drobne zwapnienia w płacie środkowym PP. Czy muszę z tym wynikiem udać się do lekarza i jakiej specjalności

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Segm 5 to 5 segment wątroby, w którym u Pani znajduje się mała torbiel 12 mm, drobne zwapnienia w płacie środkowym PP czyli płuca prawego. Najlepiej z wynikiem udać się do lekarza, który zlecił badanie i zna tego przyczynę.
Pozdrawiam