Wynik Tk klatki piersiowej u 39-latki

Witam, Miałam kaszel i rtg płuc(były cienie) i TK klatki piersiowej z kontrastem.Oto jej wynik: Jednofazowe kontrastowe badanie TK klatki piersiowej Pojedynczy guzek wlk. 5 mm w segm. 9 płuca lewego.Poza tym pola płucne bez zmian ogniskowych.Struktury śródpiersia w normie.Węzły chłonne śródpiersia i wnęk niepowiększone.Serce w granicach normy.Objęty badaniem kościec bez cech przebudowy metastatycznej.Nadnercza bez zmian ogniskowych. Kobieta 39 lat,nigdy nie paliłam.Proszę o interpretację wyniku.

Prosże skonsultowac koniecznie wynik z lekarzem prowadzącym , choć struktura opisywana raczej nie nalezy do zmian rozrostowych , bardziej jest zmiana pozapalną