Wynik TK miednicy mniejszej

Tata dostał wynik KT miednicy mniejszej-bad z kontrastem. W linii pośrodkowej ciała na wysokości szpary pośladkowej istotnie wzmacniające się ognisko o wymiarach 27x26mm przylegające do kości guzicznej mogące odpowiadać wznowie procesu neo.Co to oznacza

Witam , szkoda , że nie opisuje Pani dotychczasowej historii choroby , bo ww. opis wskazuje na obecność wznowy procesu nowotworowego, którego przebiegu dotychczasowego nie znam!!!!! z.żurawski