Wynik TK nadnercza a możliwe dolegliwości

PROSZĘ O INTERPRETACJE TK.W ODNODZE BOCZNEJ NADNERCZA LEWEGO ZMIANA OGNISKOWA ŚR.13X12X16MM,GĘSTOŚCI 22-27j.H w fazie natywnej,ulega wzmocnieniu kontrastowemu do 75j.H,obraz zmiany nie jest charakterystyczny dla gruczolaka

Aleksander Ropielewski

W przypadku braku objawów niepokojących wskazana obserwacja i kontrola zmiany w kolejnych badaniach TK. Bez przeprowadzenia badania histo-patologicznego ciężko stwierdzić jakiego charakteru jest opisywana zmiana.