Wynik TK po usunięciu raka pęcherza moczowego
Witam moj tata jest po usunieciu raka pecherza 6 misiecy temu w wyniku badaniaTK Z LIPCA tego roku wynik badania:Wynik stan po usunieciu raka pecherza moczowego,watroba niepowiekszona w jej miaszu liczne ogniska hypodensyjne-metastatyczne (ok 14 mm,najwieksze w seg 5 o wymiarach 40X37mm pozotale o srednicy 20 mm bylismy z wynikiem tym u onkologa....zrobil jeszcze jakis dodatkowe wyniki tacie i kazał przyjsc za miesiac na wizyte, pytanie brzmi czy nie potrzebna jest chemioterapia?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Aby rozpocząć chemioterapię konieczna jest biopsja zmian przerzutowych wątroby oraz ocena stanu ogólnego pod kątem możliwości wprowadzenia chemioterapii. Nie wiem jakie leczenie przyjmuje obecnie tata. Możliwe, że nie ma konieczności jego poszerzania.