Wynik TK tętnic przednich mózgu

WITAM MOJE PYTANIE DOTYCZY WYNIKU TK ASYMERTIA TeTNIC PRZEDNICH MÓZGU W ODC A1 A2. HIPOPLASTYCZNY ODCINEK P1 TETNICY MOZGU TYLNEJ LEWEJ..BADANIE TO ROBIŁAM ZE WZGLĘDU NA NEURALGIĘ NERWU V OBUSTRONNĄ . RM KTÓRY MIAŁAM ROBIONY WYKAZAŁ TYLKO ZESPÓŁ ARNOLDA CHIAREGO .LECZE SIĘ OD PÓŁ ROKU MAM POTFORNE BÓLE GŁOWY SZUMY W USZACHI ZAWROTY GŁOWY TRUDNOŚĆI Z RÓWNOWAGA . ZAŻYWAM GABABENTYNE CAVINTON I BETASERC. PROSZĘ O INTERPRETACJĘ MOJEGO WYNIKU I ADRES NEUROLOGA KTORY POMOŻE W MOJEJ NEURALGII

Zależy jak bardzo nasilone objawy neurologiczne?
Jak bardzo wyrażony zespół Arnolda-Chiari ?
Neurolog i Neurochirurg powinni zaproponować opcje leczenia, może nawet leczenie operacyjne ??
Trzeba znać Pacjenta i wyniki badań.
Pozdrawiam