Wynik TK wątroby 26-letniej osoby do analizy
Fragment opisu TK: " Wątroba o nieznacznie obniżonej gęstości ( średnio 40 Hj ) - cechy stłuszczenia. W obwodowych odcinkach segmentów VII i VIII zmiany hypodensyjne widoczne wyłącznie w fazie wrotnej średnicy 20 i 18 mm.

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Jest to zbyt mało danych aby rozstrzygnąć czym są te zmiany. Sugeruję wizytę u lekarza kierującego na badanie.
Pozdrawiam.
Lek. Tomasz Budlewski
Niestety w opisie nie jest zawarte pytanie i niestety opis nie jest kompletny. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie.