Wynik TK zatok i stany zapalne

Witam, jestem po TK zatok. Od miesiąca leczę jej zachowawczo. Przedstawiam opis: "Przyścienne zgrubienie śluzówki w zatokach szczękowych i zatoce klinowej (znacznie większe po stronie lewej) Niemal całkowicie wypełnione sitowie po stronie lewej oraz lewa zatoka czołowa. Kompleks ujściowo-przewodowy prawy drożny, lewy-niedrożny. Prawostronne skrzywienie przegrody nosa. Wniosek: stany zapalne."

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę, że może być konieczne leczenie zabiegowe.