Wynik tomografii głowy 27-latki

witam chcialaby sie dowiedzie co oznacza moj wynik tomografi glowy czy jest sie czyms martwic poniewaz boli nie glowa z lewej strony w czesci politycznej.oto wynik struktury muzgowia bez zmian ogniskowych.Gestosc tkanki istoty bialej i szarej prawidlowa.Uklad komorowy polozony posrodkowo nieco asyetryczny nieposzerzony.Kosci czaszki widoczne w badaniu TKprawidlowe.POgrubienie sluzowki jamy nosowej i zatok obocznych po stronie prawej .prosze o wyjasnienie tego z gory dziekuje

Piotr Jurczyk

Witam. Asymetria układu komorowego, przy jego nieposzerzeniu, powinna być traktowana jako "taka Pani uroda". Zmiany zapalne w zatokach są częstym znaleziskiem, jeśli nie łączą się z objawami (np. przewlekłego nieżytu bł. śl. jamy nosowej), także są znaleziskiem przypadkowym. Poza tym, wszystko w normie. Zachęcam do poszukiwania innych przyczyn bólu głowy razem z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.