Wynik tomografii jamy brzusznej i struktura torbielowato-lita

Witam mam pytanie na temat wynikow po tomografii :w polu lewych przydatkow struktura torbielowato-lita wielkość 38x23mm (najpewniej jajnik) jama trzonu macicy szeroka. Pęcherz moczowy cienkoscienny wypełnia się moczem cieniujacym z nieposzerzonych moczowodow. W srodbrzuszu i podbrzuszu szersze niż zwykle pętle jelita grubego zmian rozrostowych w przebiegu jelit badania zakresu nie uwidoxzniono węzły nie są powiększone

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie i do lekarza ginekologa, sadze ze konieczne jest wykonanie usg przezpochwowego i ocena jajników.