Wynik tomografii komputerowej jamy brzusznej i ból brzucha

Wyniki tk brzucha wątroba bez zmian drogi żółciowe. nieposzerzone trzustka śledziona nerki nadnercza bez zmian układ kielichowo-miedniczkowe nieposzerzone bez złogów aorta nie poszerzone węzły chłonne niepowiększone.Po stronie lewej widoczne odcinkowe pogrubienie ściany całego obwodu jelita cienkiego.Obraz tk jak w przebiegu odcinkowego niedokrwienia ściany jelita mąz był rok temu operowany na niedrożnosc jelit i uwolnienie zrostów po opercji w dziecinstwie ma silne atakji bólów brzucha obecnie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ataki bólu mogą być spowodowane nieprawidłowościami wykrytymi w przytoczonym badaniu. Mąż powinien udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. Specjalista wdroży odpowiednie postępowanie.