Wynik TSH i guzek na tarczycy

witam, mam 35 lat. proszę o pomoc i kierunek leczenia, mam wynik TSH 9,070 anty TPO 174 (norma 0-34) anty TG 432,20 (norma 0-115) w wyniku usg jest guzek w cieśni tarczycy o wymiarach 6,5x4,5x10mm. Czy czeka mnie biopsja, operacja jestem załamana!!!

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wyniki z krwi wskazują na chorobę Hashimoto natomiast guzek w zależności od tego jak wyglądał w obrazie usg może wymagać biopsji lub obserwacji.

Pozdrawiam.