Wynik TSH po całkowitej resekcji tarczycy

Witam, odebrałem dziś wyniki tsh wygląda to nastepująco : TSH 3-CIEJ GEN. (HORMON TEREOTROPOWY) . Wynik H 29.260 ulU/mL . Wartości referencyjne 0.400-4.780 ulU/mL . Jestem po prawie całkowitej resekcji tarczycy która odbyła się 23.01.2015r przyjmuje lek euthyrox'n 75. Mam 19 lat, proszę o odczytanie wyników, co jest nie tak

Aleksander Ropielewski

Należy zwiększyć dawkę euthyroxu (w zależności od wagi podstawowego metabolizmu). W tym celu proszę skontaktować się z lekarzem.