Wynik TSH po usunięciu lewego płata tarczycy

Witam,,,,13 czerwca miałam usunięty lewy płat tarczycy,przed dzięń operacji dostałam okres,ten okres trwa do dziś czy to jest normalne? co powinnam zrobić i gdzie się udać jeżeli jest coś nie tak? moje wyniki TSH ostatnie po operacji to TSH-1.760 FT3-5.89 FT420.28 CA 2.56 ,proszę o pomoc,,,pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań odbiegają od normy. Wskazana jest wizyta u specjalisty endokrynologa.