Wynik TSH u 16-latki

Witam Serdecznie mam wielka prośbę moja córka ma 16 lat i dzis odebrałam wynik TSH 5.99 czy juz mamy sie obawiac ze cos jest nie tak bardzo prosze o odpowiedz z gory bardzo dziekuje Pozdrawiam serdecznie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wynik wskazuje, że córka choruje na niedoczynność tarczycy. Wskazane rozpoczęcie leczenia. Proszę zgłosić się z wynikami badań, do lekarza który zlecił ich wykonanie lub do pediatry.