Wynik USG barku a możliwość uczęszczania na siłownię

usg barku - zwapnienie ok.2,5 mm w okolicy przyczepu m. podgrzebieniowego; nierówny zarys powierzchni guzka większego głowy k. ramiennej - czy z taką diagnozą mogę uczęszcza na siłłownię

Witam. Sam wynik badania nie uprawnia do wydania orzeczenia o możliwości uczęszczania na siłownię. Najważniejsze w tym przypadku jest pełne badanie kliniczne i ocena zakresu ruchomości i funkcji stawu - jeśli nie jest uszkodzona nie ma przeciwwskazań do korzystania z siłowni.