Wynik USG brzucha z powodu bólu po lewej stronie
Witam!Dziś miałam robione USG brzucha ponieważ pobolewa mnie brzuch po lewej stronie do góry.W badaniu wyszło :trzustka o podwyższonej echogenności. Co to może oznaczać?Czy mam się martwić?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie trzustki. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.