Wynik USG ciąży i przyrost bHCG

Dzień dobry .Jestem w ciąży .Om miałam 4 sierpnia.Pierwsze usg 15 września z opisem pęcherzyk ciązowy gs 8mm(5,2t,c) brak struktur zarodka. Według mnie był to 6,1 tc . 16 września beta 7917 po 48 godz, 9959 , po 96 gdzinach od drugiego pomiaru17359. Czy beta nie za wolno przyrasta , i czy nie powinno być już struktur zarodka .Dziękuje za odpowiedź 16 września

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na tym etapie ciąży zarodek mógł nie zostać uwidoczniony. Przyrost betaHCG wydaje się być prawidłowy. W razie wątpliwości proszę udać się na kolejną wizytę u specjalisty ginekologa.