Wynik USG ginekologicznego, nadżerka szyjki macicy i stan zapalny

witam serdecznie byłam u ginekologa miałam zrobione usg gdzie wykazało, ze mam pęcherzyk najprawdopodobniej na szyjce macicy do tego nadżerka biorę leki już dłuższy czas bo miałam stan zapalny a teraz to nie wiem czy jest to powód by się martwic?co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest Pani pod stałą opieką specjalisty ginekologa, a dodatkowo stosuje się Pani do jego zaleceń, to bez wątpienia nie ma powodów do niepokoju. Trudno jednak jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie czym jest opisana zmiana nie znając szczegółowych danych, wyników badań. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę zatem porozmawiać z lekarzem ginekologiem.