Wynik USG głowy u 3-miesięcznej córki

Witam moja coreczka 7 lutego skonvzyla 3 miesiace zrobili jej USG glowy po czym wypisali ; Przestrzen plynowa przymozgowa poszerzona obustronnie po 9 mm, lagodne poszerzenie komor bocznych-indeks komorowy 0,38. Niewielka asymetria komor. Plyn w szczelinie podluznej mozgu 12 mm. Prosze o wyjasnienie co to znaczy bo strasznie sie martwie a wizyte u neurologa mam dopiero za miesiac

Więc badanie am zawsze łączność z sytuacją zdrowotną i badaniem pacjenta.Czy były jakieś odchylenia.Nie wiem z jakiego powodu było badanie zalecone.
Z opisu wynika ,że na pewno będzie wskazana obserwacja i kontrolne badanie usg głowy prawdopodobnie za miesiąc.
Ale o dalszych krokach diagnostycznych zdecyduje konsultujący dziecko neurolog.

pozdrawiam ciepło