Wynik USG jajnika do analizy
co w wyniku usg jajnika oznacza : z licznymi przepływami niskooporowymi

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania powinien być interpretowany całościowo. Podano jedno zdanie wyrwane z kontekstu. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.