Wynik USG jamy brzusznej 24-letniej osoby do oceny

Witam, pare dni temu na usg jamy brzusznej otrzymałam taki wynik:Wątroba niepowiększona bez zmian ogniskowych, echogeniczność i struktura miąższu prawidłowe. w normie. Pęcherzyk żółciowy bez złogów. Drogi żółciowe wewnątrz i zewnątrzwątrobowe nieposzerzone. Trzustka, śledziona oraz obie nerki bez zmian. Pole nadnerczowe prawe wielkości około 18 mm . Radiolog cos wspominał o gruczolaku, nie wiem co o tym myslec,a wizyte mam dopiero za 2tygodnie u Edokrynologa.Niepokoic sie?

Guzki nadnerczy z reguły odnajdywane są przypadkowo. Należy pogłębić diagnostykę właśnie u endokrynologa a na razie pozostać w spokoju. Ten gruczolak był u Pani do dawna, tylko do tej pory Pani o nim nie wiedziała. A to dobrze.