Wynik USG jamy brzusznej 51-letniej osoby do analizy

prosze o interpretacje usg jamy brzusznej watroba nie powiekszona do 12,5 zarysy gladkie drogi zolciowe wewnatrz i zewnatrz watrobowe nie poszerzone trzustka w zakresie glowy i trzonu echogennosc wzmozona pozostala czesc nie widoczna-gazy.nerki-wielkosc w dolnych granicach normy warstwa miaszowa szer.do 19mm, .aorta brzuszn,okolica okoloaortalna w widocznych fragmentach wolna.w okreznicy duza ilosc gazow

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od wskazań do badania konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać sie do lekarza zlecajcego powyższe badanie. Sadze ze moze być konieczność wykonania TK.