Wynik USG jamy brzusznej i wysoki poziom cholesterolu u 31-latka

Prosze o wnikliwą , i szerszą interpretację moich wyników usg, jamu brzusznej , tzn. Wątroba niepowiększona o jednorodnym . nieco wzmożonym echogramie miąższu i prawidłowym rysunku naczyniowym, bez zmian ogniskowych.ja lat 31 mam bardzo wysoki poziom cholesterolu , otyłosc .Czy z moja watroba jest coś nietak ? co mam robic

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do internisty. Wątroba jest zmieniona chorobowo. Prawdopodobnie jest to związane ze stluszczeniem wątroby.