Wynik USG narządów rodnych 28-latki do analizy
Ginekolog. USG wykryto zmiany: Trzon macicy prawidłowej wielkosci. W prawych przydatkach podejrzany cień o nierównych zarysach. Lewe przydatki bez zmian patologicznych.Czy cień (w prawych przydatkach) o nierównych zarysach widoczny na usg to guz? czy może to być coś innego? Jak leczyć?Co robić? USG wykonane głowicą przezpochwową i prze powłoki brzuszne.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Z opisu nie można stwierdzić czy jest to guz, torbiel czy też wodnial. Najlepiej powinien to swiedzieć lekarz wykonujący badanie. Jeżeli nie jest w stanie stwierdizć jednoznacznie, należy wykonać badanie TK jamy brzusznej.