Wynik USG piersi 34-latki do analizy

Witam! Moje usg piersi, w sutku prawym na godz.10.30 około 30mm od brodawki zmiana hipoechogeniczna śred, 9,5mm, obok w kwadracie zew, górnym kilka mniejszych torbielek śr,3,5-4mm, tkanka gruczołowa w obrębie ogona spenca hiperechogeniczna.Patologicznie zmienionch wezłow chłonnych jam pachowych nie stwierdza się.Pojed.węzeł o jednorodnym echu i wym,podł.7mm widoczny w piętrze środkow. pachy lewej..Wnioski zwyrodnienie Torbielowato- włókniaste birads 2. Czy ten poje.węzeł pow. to coś groźnego??

Nie. Taki węzeł ma charakter odczynowy (pozapalny), zachowaną budowę i prawidłową wielkość. Proszę spełniać zalecenia lekarza prowadzącego co do obserwacji i postępowania z gruczołami piersiowymi.