Wynik USG piersi a biopsja

Bardzo proszę o interpretację wyniku Usg.A tak w skrócie,trzy tygodnie temu wyczułam w swojej piersi guzek. Jest twardy trochę ruchomy, nie boli.Jest dość duży, na tyle,że zmienił kształt piersi.Pojawił się jakby nagle.Wynik Usg brzmi-Po prawej między 9-1 najwyraźniej na 10 (ok.3 cm)obszar zanurzone architektoniki z asymetryczną mocno zagęszczoną przebudową tkanki gruczołowej-wskazana biopsja-czy powinnam się martwić? Mam 33 lata. Bardzo proszę o odpowiedź

Taki wynik napisany przez radiologa budzi niepokój, Irish można rozwiać wyłącznie weryfikując guza. Wskazanie na biopsję nie oznacza rozpoznania choroby nowotworowej. Jednak nie można pozostawić tego bez odpowiedzi.