Wynik USG piersi i zwapnienie

Dzien dobry, usg piersi-struktura hypoechogeniczna o nieregularnej budowie z centralnie leżacym zwapnieniem. BIRADS 4A Nie jest, dobrze. Czy juz jest zle?

W takim przypadku zazwyczaj zaleca się wykonanie biopsji cienkoigłowej zmiany. O dalszym postępowaniu musi zadecydować lekarz, który wysłał na badaniu USG piersi.