Wynik USG piersi u 39-letniej kobiety

Kobieta 39lat.Wynik badania usg obie piersi o budowie tłuszczowej z gruczołową skupioną zabrodawkowo oraz w kgz.W kw.górnych piersi lewej godz 12 nieco powyżej górnego brzegu otoczki na głębokości 7mm od skóry wl.widoczny dobrze ograniczony hypoechogeniczny guzek wym.8x6mm BIRADS2 , w kw.zew.godz 3 dwie proste torbiele 6x3mm , 3x3mm BIRADS2 NIEPOWIĘKSZONE WEZŁY CHŁONNE

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian łagodnych, nie mających tendencji do zezłośliwienia. Niemniej jednak należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.