Wynik USG po usunięciu wola tarczycowego

Zapalenie czy rak? prosze o interpratacje wyniku usg/Kikuty o niejednorodnej,obnizonej echogenicznosci,w całosci przebudowany przez zlewajace wzajemnie modelujace sie zmiany ogniskowe.Zwraca szczególna uwage bardzo zywy znacznie wzmozony przepływ naczyniowy w badaniu CF niemalze niewidoczny miaz tarczycy przesłoniety przez kodowane kolorem płyny naczyniowe,wezły chłonne nie powiekszone / dodam ze jestem 10 lat po wycieciu wola tarczycowego.Bardzo prosze o pilna odpowiedz .Pozdrawiam

Nie ma tutaj informacji o wielkości "kikutów" tarczycy.
Prawdopodobnie obserwuje się nawrót wola wieloguzkowego.
Należy ocenić wielkość pozostałego miąższu w odniesieniu do poprzednich wymiarów; aktualny poziom hormonów tarczycy. Z uwagi na wzmożone unaczynienie do rozważenia jest ponowna operacja, choć o raku bez badań cytolgicznych (BACC/USG) nie możemy teraz mówić.