Wynik USG przezciemiączkowego u 4-miesięcznego dziecka

Witam Proszę o interpretacje wyników USG przezciemiączkowe u mojego 4 miesięcznego synka. Niewielkiego stopnia poszerzenie przestrzeni podtwardówkowej do 4mm i szczeliny pośrodkowej do 4mm poza tym struktury mózgu prawidłowe. Układ komorowy nieposzerzony. Sploty naczyniówkowe symetryczne. Badanie zostało to zlecone z powodu zezowania oczu.

badanie nie wyjaśnia zeza, wynik wymaga kontroli za jakiś czas na chwilę obecną nie ma powodu do podejmowania działań jeśli poza zezem nic dziecku nie dolega. Pozdrawiam