Wynik USG szyi 29-letniej osoby a poziom TSH i FT3

OLA 29 L usg szyi Cieś szerokości 3.5mm.Lewy płat tarczycy o wym 12x13x40mm bez zmian ogniskowych.Prawy płat o wym 26x17x56mm w obrebie pr płata 2 owalne zmiany guzkowe nieco niejednorodne glownie izoechogeniczne,otoczone hypoechogenicznym halo.Pierwsza zmiana o wym 20x15mm druga zmiana ok.12x9mm. Badania TSH FT 3 i FT 4 w normie.Anti TPO też w normie.Proszę o wyjaśnienie

Piotr Pilarski

Tarczyca jest powiększona. W zależności od wywiadu należałoby wykonać BACC.

Pozdrawiam.