Wynik USG tarczycy 41-letniej osoby do analizy

Witam. Proszę o odpowiedz co oznacza opis jaki otrzymałem po badaniu usg tarczycy-w płacie prawym 5mm od tchawicy ognisko o zmniejszonej echogen.Średnica zmiany 5.3mm-zmiana bez unaczynienia. Bardzo dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej koniecznie jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie biopsji. Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa.